Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Ano, rozumím | Další informace
Úvod > Dvoutaktní motory na kolo > Tuning-díly > Rukojeť plynu s hliníkovým tělem a gripy s pryžovým protiskluzovým povrchem

Rukojeť plynu s hliníkovým tělem a gripy s pryžovým protiskluzovým povrchem

Akce!
Novinka
Rukojeť plynu s CNC opracovaným hliníkovým tělem a oběma Tuning gripy s pryžovým protiskluzovým povrchem (kit)
Původní cena:
590,- Kč
Původní cena bez DPH:
488,- Kč
Akční cena:
549,- Kč
Akční cena bez DPH:
454,- Kč
Skladem:
0 ks
Doba dodání (dny):
produkt je dočasně nedostupný
Záruka (měsíce):
24

Rukojeť plynu s CNC opracovaným hliníkovým tělem a oběma Tuning gripy s pryžovým protiskluzovým povrchem (kit).

Pokud chcete ke svému motokolu přidat navíc trochu osobitého stylu a již vás nebaví "celoplastové" rukojeti dodávány se sadou motoru, pak se vám jistě hodí tato sada obsahující rukojeť plynu s CNC hliníkovým tělem a tuningové gripy na levou i pravou stranu řidítek vašeho motokola.
Vše je vyrobeno kompletně pouze z CNC opracovaného hliníku a kvalitní pryže s protiskluzovým vroubkovaným povrchem.

Sada je určena na řidítka ukončena standardním průměrem 22,2mm.
Levý grip se nasazuje přímo na řidítka za pomocí natlačení, pravý se nasazuje na vodící trubku otáčivého mechanismu plynové rukojeti. Plynová rukojeť je upevněna v těle mechanismu utaženém k řidítkám dvěma imbus šrouby M5 a s jedním navíc umožňující aretaci otáčení rukojeti. V otáčivém těle máte několik možností uchycení do drážek pro olůvko plynového lanka. V CNC hliníkovém těle jsou dva závity které odpovídají rozměru standardního plynového lanka a bowdenu ze sady motoru. Otvory se závitem na lanko bowdenu jsou zde dva pro případ použití plynu na opačné straně řidítek.

POZOR hliníkové tělo v sobě nemá tlačítko pro zhášní motoru (chcípák).

Rozměry ZDE
Ukázka montáže ZDE

Sada obsahuje:
CNC vedení otáčivého mechanismu plynu. Otáčivý mechanismus plynu s trubkou a  pěti otvory pro uchycení olůvka plynového lanka. Dva gripy na každou stranu řídítek. Jeden grip na průměr řidítek 22.2mm a druhý grip pro trubku otáčivého plynového mechanismu. Tato trubka otáčivého mechanismu má vnitřní průměr 22,4mm a vnější pro grip 25mm. 

Plynové lanko s bowdenem nejsou součástí sady

K tomuto produktu je možné přikoupit