Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Ano, rozumím | Další informace
Úvod > Dvoutaktní motory na kolo > Tuning-díly > Adaptér pro uchycení rozety k náboji zadního kola + Rozeta 44 (bez otvorů pro adaptér)

Adaptér pro uchycení rozety k náboji zadního kola + Rozeta 44 (bez otvorů pro adaptér)

Akce!
Novinka
Adaptér pro uchycení rozety k náboji zadního kola
Původní cena:
749,- Kč
Původní cena bez DPH:
619,- Kč
Akční cena:
699,- Kč
Akční cena bez DPH:
578,- Kč
Skladem:
1 ks
Doba dodání (dny):
ihned k odběru
Kód zboží:
SA/383020
Záruka (měsíce):
24

Adaptér pro uchycení rozety k náboji zadního kola + plechová rozeta 44T (bez otvorů pro adaptér)

Pro průměry náboje vždy větší než jsou uvedené rozměry na výkresu ZDE

Adaptér není vhodný pro použití u 32 drátových kol a v kombinaci s kotoučovou brzdou!!!

OTVORY NA ADAPTÉR JE SI V ROZETĚ POTŘEBA DOVYVRTAT

ANEB


DŮLEŽITÉ INFORMACE

Redukce samotná je masivní hliníkový odlitek složena ze dvou polovin, které se k sobě stahují dvěma imbus šrouby M8.
Všichni kdo již někdy absolvovali standardní uchycování pohonné rozety s devíti šrouby na zadní kolo a měli možnost zažít "skvělé" chvíle s centrováním a neustálým dotahováním šroubů, jistě dokáží tuto pomůcku docenit. S adaptérem pro uchycení rozety k náboji zadního kola je vše o mnoho snadnější. Tento adaptér se upíná přímo na průměr náboje, usnadní jednak samotné centrování a zaručuje stabilitu a pevnost šroubovaného spoje. Adaptér se skládá ze dvou polovin, které obepínají dokonale náboj a není tak navíc vyvíjen žádný nápor na dráty výpletu kola. Pokud tedy budou splněny všechny nutné předpoklady pro vhodnost adaptéru na vaše jízdní kolo, zajistí opravdu rychlou a snadnou instalaci.

K adaptéru se poté rozeta uchycuje třemi imbus šrouby M8. Doporučujeme vyvrtat do rozety otvory až po vlastní konečné montáži redukce, neboť pokud budeme redukci např. vypodkládat hliníkovým plechem, což je možné, nemusí se obě poloviny redukce přesně spojit a nálitky se závity M8 na každé z polovic adaptéru tím ztratí přesnou geometrickou souosost. Předem vyvrtané otvory v rozetě budou tak jen práce navíc.
I tak zde přikládáme šablonu s rozměry pro vyvrtání otvorů, pokud budou obě poloviny adaptéru lícovat a budou ideálně styčnými plochami přesně u sebe. Umístění pro vyvrtání otvorů na uchycení rozety k adaptéru odměřujeme od středového otvoru rozety, který má průměr 37mm. Šablonu naleznete
ZDE.
Moudrý si vždy poradí . . .


Fotografie mají pouze ilustrační charakter, v detailech se zboží může lišit.