Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Ano, rozumím | Další informace
Úvod > Dvoutaktní motory Sky Hawk > Těsnění > Motor na kolo Sky Hawk-těsnění hlavy motoru (Gt5-SR) o obsahu 70 ccm, Motorit H5/E s lemem

Motor na kolo Sky Hawk-těsnění hlavy motoru (Gt5-SR) o obsahu 70 ccm, Motorit H5/E s lemem

Akce!
Těsnění hlavy motoru (Gt5-SR) o obsahu 70 ccm, Motorit H5/E s lemem 2mm
Původní cena:
159,- Kč
Původní cena bez DPH:
132,- Kč
Akční cena:
119,- Kč
Akční cena bez DPH:
99,- Kč
Skladem:
0 ks
Doba dodání (dny):
produkt je dočasně nedostupný
Záruka (měsíce):
24

Těsnění hlavy motoru (Gt5-SR) o obsahu 70 ccm, Motorit H5/E s lemem (celkově cca 2mm)
Vyrobeno v ČR z velice kvalitního materiálu Motorit H5/E, opatřeno lemem z antikoro plechu speciálně používaném pro těsnění hlav motorů.
Těsnění je olemováno v šířce 3mm po obvodu otvoru a z druhé strany je těsnící plech ponechán po celé jeho ploše.

Při použití se těsnění vkládá plochou s plechem směrem nahoru tzn. k hlavě motoru. Speciální antikoro plech se dokonale přizpůsobí dosedacím plochám, chrání těsnění před poškozením vysokým tlakem komprese a vysokou teplotou v místě jiskřiště zapalovací svíčky.
Použité materiály se vyznačují vysokou odolností vůči mechanické síle a dobrou přizpůsobivostí těsněným plochám. Materiály těsnění jsou odolné vysokým teplotám olejům a benzínu.

PROSÍM VĚNUJTE MAXIMÁLNÍ POZORNOST PŘED ZAKOUPENÍM
Při vkládání těsnění na svorníky válce je třeba dbát maximální opatrnosti, aby nedošlo k poničení plechu těsnění a tím poničení celého těsnění.
Se svorníky je možno pohnout mírně do stran a uvolnit tak prostor pro nasazení těsnění na jejich závity.
V žádném případě nevtlačujte těsnění na závity svorníků násilím!
Raději použijte jemného kulatého pilníku k doladění.
Po vložení těsnění je třeba hlavu válce dotahovat rovnoměrně, křížem. Není žádoucí matice přetahovat. Při nerovnoměrném a nepřiměřeném dotažení matic hrozí nebezpečí prasknutí hlavy motoru vlivem pnutí materiálu při zahřátí motoru během provozu.