Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Ano, rozumím | Další informace
Úvod > Dvoutaktní motory na kolo > Ovládání plynu-díly > Rukojeť plynu s hliníkovým tělem NARAKU

Rukojeť plynu s hliníkovým tělem NARAKU

Novinka
Rukojeť plynu s hliníkovým tělem Naraku
Cena:
490,- Kč
Cena bez DPH:
405,- Kč
Skladem:
1 ks
Doba dodání (dny):
ihned k odběru
Kód zboží:
M257
Záruka (měsíce):
24

Rukojeť plynu s CNC opracovaným hliníkovým tělem NARAKU

Pokud již vás nebaví "celoplastové" rukojeti dodávány se sadou motoru, pak se vám jistě hodí tato sada obsahující rukojeť plynu rychlopalu s CNC hliníkovým tělem. Vše je vyrobeno kompletně pouze z CNC opracovaného hliníku.

Sada je určena na řidítka ukončena standardním průměrem 22,2mm.
Plynová rukojeť je upevněna v těle mechanismu utaženém k řidítkám dvěma imbus šrouby M5 a s jedním navíc umožňující aretaci otáčení rukojeti. V otáčivém těle máte několik možností uchycení do drážek pro olůvko plynového lanka. V CNC hliníkovém těle jsou dva závity které odpovídají rozměru standardního plynového lanka a bowdenu ze sady motoru. Otvory se závitem na lanko bowdenu jsou zde dva pro případ použití plynu na opačné straně řidítek.

LZE POUŽÍT STARÉ, PŮVODNÍ PRYŽOVÉ RUKOJETĚ ZE SADY
 
POZOR hliníkové tělo v sobě nemá tlačítko pro zhášní motoru (chcípák).

Ukázka montáže ZDE


Sada obsahuje:
CNC vedení otáčivého mechanismu plynu. Otáčivý mechanismus plynu s trubkou a  pěti otvory pro uchycení olůvka plynového lanka. Trubka otáčivého mechanismu má vnitřní průměr 22,4mm (na řidítka 22,2mm) a vnější standardní pro větší plynový grip 25mm. Dodává se bez gripů.

K tomuto produktu je možné přikoupit